Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2019, 11:30   #26
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Brzmi świetnie, akurat Tekken 7 jest w promocji, na pewno dzisiaj sprawdzę.

Czyli niczego nie odinstalowuję, kupuję cyfrówkę i wtedy konsola powinna mnie zapytać czy chcę podmienić wersję na cyfrową?

Co do wcześniejszego posta, dziękuje za jak zwykle ciekawe informacje.

Ale zapytam jeszcze, tak upraszczając, czy według Ciebie warto kombinować w ten sposób, że każda instalacja na pustym dysku, jedna po drugiej (tak jak robiłem do tej pory), czy nie ma to znaczenia dla działania konsoli, drenowania dysku i jest to zbędne zawracanie sobie głowy? Z tego co pamiętam, masz model 500GB więc na pewno sam jesteś zmuszony rotować trochę instalacjami / usuwaniem gier.

Oczywiście jeśli patent z podmianką na wersje cyfrowe się uda, problem sam się rozwiąże, z tym, że tak jak mówisz, może się okazać, że niektóre wersje są nowsze niż te na płycie i wtedy i tak konieczna będzie ponowna instalacja.

Chociażby Mortal Kombat X.. mam wersję XL, a cyfrowo wolałbym zwykłą, standardową. Te wszystkie Jason'y, Predatory i dziwaczne stroje psują dla mnie tylko klimat, nie mówiąc o zajmowanym miejscu na dysku

EDIT:

Wybacz, że zabrzmiało to jakbym poddawał pod wątpliwość Twoją wiedzę. Po prostu taki scenariusz wydaje mi się zbyt piękny żeby był prawdziwy Tym bardziej, że nie jestem w stanie znaleźć takiej informacji w wyroczni Google.

Nigdy też nie odbierałem Twojego podejścia jako aroganckiego, bo i nie postrzegam świata 'zero-jedynkowo'. Cenie sobie w ludziach pewność swego i charakter podparty wiedzą. Inaczej nie wracałbym tu już 6 rok (nie wliczając czasu zanim założyłem tu konto) po Twoje porady

Ostatnio zmieniany przez Y2J : 06.01.2019 o godz. 11:39
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post