Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2019, 10:53   #32
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y2J Podgląd Wiadomości
Może to kwestia poszczególnych tytułów które stanowią wyjątek. Dam znać jak to będzie wyglądało z czasem przy innych grach.

Obawiałem się tego pobierania 50 GB (na PS3 7 GB to z reguły jakieś 90 minut przy dobrych wiatrach), ale Rest Mode dał w moim przypadku radę - całość pobrała się w nie więcej niż dwie godziny. Potem konsola sama się wyłącza przechodząc jakby w stan czuwania. Fajna sprawa.

Tekken 7 śmiga już bez płyty, kupiłem sobie w końcu Yakuze Kiwami 2 (bo sami twórcy chyba już zdążyli zapomnieć o standardowym wydaniu, a steelbook'a nie chciałem) i jestem zadowolony, dzięki za pomoc Berion

EDIT:

Grał ktoś w The Last Of Us na PS4? Zastanawiam się czy przy przesiadce na cyfrówki nie wybrać wersji Remastered. Na pewno zrobię tak w przypadku God of War III bo na PS3 i tak istnieje tylko wersja płytowa.
Mam, grałem - gra się o niebo lepiej niż na PS3. Raz, że to wydanie kompletne z DLC (przynajmniej wersja płytowa tak ma), dwa 60 klatek. I nie mam bólu dupy bo mi 30 fps nie przeszkadza jeśli nie mam porównania ale w samym TLoU na PS4 możesz "wymusić" 30 fps - zobaczysz wtedy i pomyślisz "jak ja mogłem w to grać na PS3"

Taka sama sytuacja jest w przypadku GoW 3
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post