Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2019, 20:42   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez z0nk Podgląd Wiadomości
ale to są chyba wersje hardware, ja zamierzam "pożyczyć" tylko mikroprocesor i wydaje mi sie, że powinno podpasować (misiozol potwierdza).

a co do lutowania, to "normalnie" czyli hotair + flux + chwytaki podobnie jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=ZypXa9BDXHw ale można też tak jak się nie ma hotair'a: https://www.youtube.com/watch?v=75Ghxo7Vfb0

chodź nie wiem czy ma sens ta praca, czy nie łatwiej znaleźć coś na PLD-DH-24ABL (B), czyli kolejny klon i zamienić płytki w całości przpinając tylko taśmy.
Ale tu mam problem: są wersje z lightscribe ihas-224 ,424,624
i wersje bez lightscribe - ihas-124,324,524 w wersji hardware B.

Jak można poznać która jest która? czy dwie taśmy to jedyna róznica?
Wszystkie rewizje mają trochę inne chipsety.. - na chipsecie jest jeszcze dokładny numer wersji oprócz oznaczenia MT1839LN...trudno powiedzieć czy wszystkie są wymienne... np. hardware rev.71 nie można zrobić crossflash...znaczy nie działa napęd po crossflash-u prawidłowo ...

Jak jest pod ręką hotair + flux + chwytaki... to może jak się komuś chce..... ale za 20-30 zł ja bym palcem nie ruszył...

Poszukaj OEM PLDS- DH16ABLH- one mają LS ...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post