Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2019, 21:53   #21
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Jeśli chodzi o granie w stare rzeczy na telefonie to jest i dobrze i źle. Ja może i obłożony sprzętem jestem, ale z czasem na samo granie jest krucho z nadzieją na lepsze dni
Powiem zatem tak. Można znaleźć na telefonie tytuły które są dość ciekawe i przyjemne. A jako ze ostatnio w prezencie dostałem od szwagra LG V10 to do takich oto zabaw przeznaczyłem ten telefon. Co przetestowałem ostatnio w drodze do i z pracy, to gorąco mogę polecić :
1. Sky Force (w obydwu odsłonach 2014 i Reloaded. z czego są też na PC i PS3 - i tę też testowałem)
2. ReVolt - port gry z PC, grafika rewelacja, sterowanie też przyzwoite, frajda ... jak najbardziej; ( i do tego piję że "stare rzeczy")
3. Horizon - wyścigo-zręcznościówka ... muszę przyznać że graficznie bardzo ok, banalne sterowanie ale i wyczyn
4. Breakneck - podobne jak i wyżej, ale bardziej kolorowe
Przyzwoite a już bez wyliczania MotoRider (Kolega @Jolek pewnie by przyznał że coś w tym jest z dynamiki prawdziwej jazdy), DataWing (hmmm przyzwoite nawet)
Emulować starsze rzeczy można, ale tutaj jak najbardziej przyznaję bez pada to lipa

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 12.01.2019 o godz. 21:55
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post