Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2019, 16:16   #12
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
z0nk czytam i nie wieże...

robiłem XX sztuk ASUS DRW-24B3 LT i ST

jeśli robiłeś zgodnie z tutorialem czary2mary to obstawiam na MEGA pecha
lub masz syf w kompie sterowniki itp.

najlepiej robić na Win7 x86 ew. na XP jak ktoś jeszcze ma
nie wiem jak na AMD bo nie mam
ale na Intelu najlepiej korzystać z natywnych portów SATA od Intela + wgrany kpl. sterowników(chipset+SATA) nie odnotowałem problemów nigdy pod AHCI czy IDE

Ja od ponad 1,5roku wszystko robię na Win10 x64 i jeśli program się odpala to zawsze wszystko idzie chyba że sam program nie chce startować pod Win10
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post