Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2019, 17:09   #10
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Wiec tak... wybaczcie że wlasnie tutaj wtrące ten post ale nowy rozpoczne na spokojnie. Mamy 2019 rok.. od kiedy PS2, Xbox i podobne swiecily lata świetności minęło ładnych pare...naście lat. Jestem za otwarciem na nowo zestawienia co do możliwości przerobienia/upgrade u konsolek do obecnych i zarazem najnowszych rozwiązań z naciskiem na możliwości domowe. Samemu mam kilka takich konsol którym chcę, dac drugie życie. PS2, Xbox "classic", Nintendo Wii, PS Vita. Przede wszystkim te starsze do których juz ciężko o aktualne, a przede wszystkim dostepne materiały. Dodatkowo jestem za dyskusjami związanymi z emulacją na PC z wykorzystaniem projektow takich jak Lakka itp. Tylko czy mógłbym prosic o info z kim się mogę kontaktować w zależności od konkretnej konsoli? Jak Wam się widzi taki pomysł.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post