Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.01.2019, 21:39   #823
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Chyba się nie zrozumieliśmy.

A więc po kolei:
15 GB + 16 GB + 17 GB = 48 GB z pakietu standardowego za 25 zł miesięcznie, przez trzy miesiące kosztowało mnie to 75 zł
25 GB + 25 GB = 50 GB za to, że ogóle doładowałem telefon kwotą 50 zł, doładowałem dwa razy - czyli mam na opłacenie abonamentu 25 zł jeszcze przez miesiąc - doładowuję co dwa miesiące

Czyli już mamy 98 GB do tego doliczamy doładowywanie z konta INTELIGO, czyli kolejne 10 GB + bonus 15% za to że doładowałem przez stronę banku

Pomijam już kwestie darmowych GB za przeniesienie numeru

Więc mamy 108 GB + 15% kwoty 50 zł która idzie na tzw. konto promocyjne ważne przez miesiąc, z którego przelewamy na tzw konto skarbonka - ważne przez rok. Do tego dochodzi bonus świąteczny 10 Gb z grudnia, czyli na dzień dzisiejszy, jak bym nic nie zużył miał bym 118 GB internetu będąc użytkownikiem Orange przez 3 miesiące.

Gdzie w PLAY miałem w porywach 20-30 GB (w okresie 3 miesięcy) płacąc tyle samo - w analogicznym okresie czasu. Będąc ich klientem 5 czy 7 lat już nie pamiętam dokładnie - praktycznie od samego ich początku jak tylko rozpoczęli działalność.
Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post