Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2019, 01:57   #7
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@KaiQ
Jak do PC to najlepiej aby /tmp, /var itd. był przesunięty w ramdisk, a system po skonfigurowaniu dać na -ro. Inaczej zabijesz szybko kartę. Na Windows to w ogóle mija się z celem bo jego nie da się poprzymykać pod tym kątem.

XC. Innego nawet nie mam (ok mam, trupa X360, którego nie udało się reanimować, poza tym tam wymiana pamięci masowej to gruba sprawa).

@Misiozol
Benchmark to bym dał radę, gdybym miał szybką kartę. Wszystkie które mam to SDHC, na dodatek padlina z zapisem do 6MB/s. Wg. sprzedawcy na "Alichińczyk" to jest kontroler SDXC, ale wiesz... napiszą wszystko, a SD są wstecznie kompatybilne, więc nom...

Jeśli chodzi o to ile wyciąga karta przez czytnik kart (Kingston jakiś tam, zrobili tylko dwa multiczytniki i ja mam ten starszy) VS ta sama karta przez ten wynalazek to zapis się mniej więcej pokrywa. Rokuje dobrze, ale jak wspomniałem, bez topowej SDXC to wróżenie z fusów.
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post