Dyskusja: PSX Classic
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.01.2019, 12:29   #141
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
Twoja teoria jest słuszna pod warunkiem, że ktoś nie ma alergii na granie na PC .
Wiem... mam tu jednak na myśli że taki układ mimo wszystko jest najbardziej optymalny. No chyba że ktoś konkretnie nie lubi komputera. Moim skromnym zdaniem (popartym dość dużymi doświadczeniami z kablaniną w konsolach różnych i użeraniem się z uporządkowaniem tego, a tym bardziej łatwym dostępem) parowanie joysticków pod laptopem, nawet z przelotką dla oryginalnych padów jest dużo łatwiejsze niż na zablokowanych konsolach, gdzie można może nie tyle usmażyć, co zbrickować sprzęt całkowicie. Owszem lubię jak mi na PS3 pójdą gierki z PS2 i PS1, ale tutaj zarządzanie tym jest dość... no trudniejsze dla Kowalskiego.


Tak na marginesie, moje zdanie nie przekreśla tego że się da. Oczywiście pochwalam całą MakGajwerkę związaną z sceną. Po prostu uważam niektóre rozwiązania za mało komfortowe.

BTW. Starsze laptopy mają tę zaletę że czasami ekran jest 4:3 więc nie widać czarnych pasów, które dopiero mogą irytować. He he... nadejdzie jeszcze rok monitorów 4:3
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post