Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2019, 19:19   #5
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Twoje trzy grosze zawsze mile widziane!
Ja się jeszcze zastanawiam czy to nie będzie najtańsze rozwiązanie, choć wymaga jak widać kombinowania z zamocowaniem dysku 2,5" by nie latał, a dwa ... zastanawiam się jak tu zasilanie dostarczyć do tego dysku... bo to nie z przelotki MOLEX>>SATA.
(Hmm... w zasadzie to chyba mam i taki kabel... tyle że na 2 piny)
( ( Oczywiście piszę o tych przejściówkach co podałem w pierwszym poście, trochę drogo opcja zamiennego gniazda, choć uważam że bardzo racjonalna jeśli chodzi o jakość ) )

Mam natomiast coś takiego (na dole w załączniku), ale to szybciej do Xboxa Classic




[ PS.
Temat rzuciłem dużo w przód, bo raz, pozwala mi to szerzej zrozumieć temat, a dwa.. obecnie ogarniam na warsztacie PSV.... zainstalowałem już 3.65 i jeszcze teraz muszę zobaczyć co dalej... bo nie bardzo rozumiem działanie i zastosowanie Enso czy H-encore i tym bardziej co to daje i jak korzystać z tego dobrodziejstwa]
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Adapter IDE2SATA do PS2 Network Adaptora-ide-sata-man.jpg  

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 26.01.2019 o godz. 19:25
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post