Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2019, 17:38   #9
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
"Nowiej" może i będzie, ale szybciej na pewno nie. Ot, taka sztuka dla sztuki. Przecież i tak jesteś ograniczony (w kwestii prędkości) tym, co maksymalnie konsola może przyjąć, zatem pewnych rzeczy nie przeskoczysz...
Tak... jak najbardziej wiedziałem i wiem że tak jest, był to bardziej skrót myślowy od dostępności zamienników. Dostęp do nowego, czy bezawaryjnego dysku o pojemności 500GB na SATA obecnie to żaden problem, dysk 3,5" na IDE o tej samej pojemności pod NA to już wyczyn, a i zarazem koszt.


Co do pozostałych kwestii poruszonych przez @Misiozol'a i również kolegę @Jolek, to jak najbardziej też bardziej obstawiam ten rodzaj przeróbki (btw. pisałem już o braku portu ethernet w zamiennikach na SATA ). Pytanie tylko czy ktokolwiek testowała taki układ, który podsunąłem w pierwszym wpisie. Suma summarum wychodzi najtaniej, jeśli już się ma NA. (Choć oczywiście nie ma co oszczędzać jeśli ze względu na problemy miało by leżeć, a trzeba było by kupić prawdziwą przelotkę)
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post