Dyskusja: Facebook messenger
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2019, 21:49   #23
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście, że są ludzie którzy sami usunęli konta, jak i tacy co założyli. Nie mówię których więcej, bo nie wiem.
Każdy używa, co uważa. Ważne, że jest wolny wybór.
Ze mną np. w bieżących sprawach forum czy innych - tylko gg lub pw, no i przy tym wyborze gg wygrywa (nawet nr gg widać pod avatarem). Na wymienionych przez ciebie konta nie mam i nigdy miał nie będę - dla mnie to one są zbędne. Każdy używa więc tego, co mu potrzebne i wygodne.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post