Dyskusja: PlexTools
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.01.2019, 20:20   #12
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czary2mary znowu mnie coś zaskoczyło tj. od kilku tyg. coś PX760A jakoś mowie dziwnie działa nie rozpoznawał DVD+R DL w PlexTools co znowu od dawna nie zmieniałem nic w głównym zestawie nagrywarek.

no to zaczynamy kopać i co się stało mam USB Card Reader na USB 3.1 i ustawiłem sobie kartę SD na dysk "A" a microSD jako "B"

co wymuszało coś w zmianach ID i powodowało że z wpiętym USB PX-760A nie był rozpoznawany. zmieniłem litery na X i Y i wszystko wróciło do normy :-)

PlexTools-przechwytywanie04.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post