Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.02.2019, 17:38   #89
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Autotune to już rzeczywistość. Ja nie rozumiem esportu i platform typu Twitch, ale nie zmienię to faktu, że mają liczne grono odbiorców i należy to uszanować jako ważną gałąź branży. To, że czegoś nie rozumiem nie znaczy, że mam zakazać rzeczywistości się dziać.

Co do podziału masz rację. Wiekszosc legend poznikała, Vienio gotuje, Sokół robi ciuchy... Miałem 10 lat przerwy, ale wróciłem i rozglądam się co młoda gwardia ma do zaoferowania i ten kawałek mocno wpisuje się w klimat jaki lubię - jest klubowo, buja, są wanny, hajs i drogie szmaty, a o to trochę przecież chodzi W gruncie rzeczy to ciesze sie, ze rodzima scena hip-hopowa ewoluowała z miejsca w ktorym siedziała na ławce, było ciezko i wstyd było miec hajs do dzisiaj, gdzie w dobie branży wypchanej pieniędzmi tylko przegrywy nawijają o tym, że siedzą pod blokiem i piją Harnasia. Bo pieniędzy dziś nie wstyd w branży mieć, skoro coś się osiągnęło. I to jest fajne.

’’Nie ma tu miejsca na monety w grobie, kusi wizja dekadencji
Przez parę dekad dancing, więc zawsze beka z MC
Twój ulubiony raper kłamie, mówiąc nie dla pensji
Bo gdyby ktoś dał mu brałby płacząc, nie no ekstra dzięki.’’
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 07.02.2019 o godz. 20:08
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post