Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2019, 09:15   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Jak to brak? https://www.geforce.com/drivers/results/142226 sa i maja sie dobrze(ostatni update luty tego roku)

A w systemie sa jakies znaki zapytania w menadzerze urzadzen?

Jest tez mozliwosc ze karta trup.
Jak najbardziej, to ze sa na stronie geforce to nie znaczy ze sa bo karta moze bec zintegrowana z mostkiem i ci zadne stery nie pomoga

Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Ogólnikowo nie paliło mi sie z tym lapkiem, żeby go jakos na gorąco szybko robić i dla tego wcześniej nie zwróciłem uwagi jak sie ma sytuacja ze sprzetem, ktory był po wypadku i musiałem kupować klapę bo zawias był urwany. Oczywiscie uruchamia sie normalnie i na Win7 dziala przyzwoicie. Dla testu przed obecnym OS-em zainstalowalem Win10 ale okazało mi sie że laptop przypisaną ma wersję Home a nie Profesjonal, stąd wiedzialem ze czeka mnie kolejny format wiec od razu przeszedlem na 7-kę. Jednak nie pamiętam czy był tam problem z tą grafika. Co ciekawe ten laptop jest w kilku wersjach,, jednak nie spotkalem sie z zestawieniem by z procesorem i5 byla tylko zintegrowana grafika.

Sa wersje z tylko zintegrowana grafika na i7 nawet zwlaszcza u dell-a bo to dziady sa
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post