Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2019, 10:20   #6
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Jak najbardziej, to ze sa na stronie geforce to nie znaczy ze sa bo karta moze bec zintegrowana z mostkiem i ci zadne stery nie pomoga

Sa wersje z tylko zintegrowana grafika na i7 nawet zwlaszcza u dell-a bo to dziady sa
Tak też się tego obawiam, nie mniej jednak chcę rozwiać wątpliwości. Jeśli nie będę miał wyboru to zrobię kopię zapasową partycji z Win7 (choć to będzie bardzo pracochłonne zadanie z wszystkim przenoszeniem itd) i zainstaluję tę winzgrozę 10. Zastanawiam się jednak nad narzędziami które mógł bym zbootować i faktycznie sprawdzić jaki sprzęt w środku siedzi.
Co do ostatniego zdania to masz rację

.... btw. Z tego co widzę to jest od groma tematów o tych dellach i problemach z grafiką i niewiele konkretów. Aktualizowałem BIOS, a co do wcześniejszego pytania, które już się pojawiło wcześniej to dedykowana nie wyświetla się w Manadżerze urządzeń. Tak Jak widziałem w specyfikacjach wszystkie z i5 miały dedykowaną grafikę.... a i jeszcze jedno... strasza bieda tylko z jednym gniazdem na pamięć RAM

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 11.02.2019 o godz. 10:35
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post