Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2019, 20:44   #12
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
i mam odpowiedź na wszystkie bolączki. Przyznaję że jestem całkowicie rozczarowany. Mój model okazuje się graficznym eunuchem... i dziwi mnie to co niemiara, gdyż ogromną anomalią jest Vostro z i5 i wyłącznie integrowaną kartą graficzną. To taki biały kruk :[ Jeśli się przyjrzeć aukcjom to wszędzie są opisane właśnie najczęściej i5, i3 a nawet i7 i w 99% przypadków nawet te z i3 mają tego GeForce'a. Mnie zmyliła instalka dziesiątki którą miałem wcześniej, a jakimś cudem przeoczyłem, a może nie dopatrzyłem. Możliwe też że szukając sterowników napatrzyłem się na opis że ta grafika powinna być i basta, a ludzie faktycznie mają problem ze sterownikami. Teraz mam pewność właściwie 100%.
Dell Vostro 5470 ... &quot;graphic problem edyszyn&quot;-screenshot_1.jpg

Bo rozkręciłem dziada i zobaczyłem to samo co i tutaj. Z tego co się domyślam to miejsce jest na układ graficzny nVidia, bo tak wygląda wszędzie indziej... więc raczej na pewno grafika... ta nie była by poza układem chłodzenia. Ehhh to ja dziękuję za sugestie i rady i idę się pozałamywać....

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 11.02.2019 o godz. 20:52
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post