Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2019, 21:00   #7338
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,864
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jarsonie.
Ominął mnie wczorajszy max Robertsona, za to dziś obejrzałem maxa Saengkhama. Rozegrał go tak na spokojnie, a to był chyba jego pierwszy w karierze, że aż dziw że innym tak rzadko się udaje No i te szczere gratulacje Selbyego - dawno nie widziałem go tak uśmiechniętego. Nie przeszkodziło to jednak Selbyemu pokonać go w meczu...
Teraz pytanie, czy nagroda jest za każdego maxa (a są już dwa), czy jedna do podziału? Właściwie to nie wiem, czy tu jest w ogóle osobna za maxa, czy tylko za najwyższego w turnieju (no wtedy to do podziału).
Edit: Max Saengkhama


Teraz Higgins pyka się z Lisowskim.
To jak, po całym?
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 14.02.2019 o godz. 22:05
grzeniu jest online