Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.02.2019, 12:32   #43
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,252
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przed chwilą się rozliczyłem - rzeczywiście jest jeszcze wygodniej jak w e-Deklaracjach. Na początku myślałem, że rozliczenie przez urząd to będzie zwykła propozycja PIT-u, nie uwzględniająca żadnych ulg i będę musiał i tak otworzyć e-Deklaracje i rozliczyć się ręcznie. Byłem pozytywnie zaskoczony, że tutaj można pododawać ulgi samemu, a w dodatku część już jest uwzględniona. I tak dzieci są już uwzględnione, w moim przypadku musiałem samemu dodać ulgę za krwiodawstwo. Całość nie zajęła dziesięciu minut

Na jedną rzecz należy zwrócić uwagę, jeżeli ktoś nie ma w zwyczaju drukować najważniejszych dokumentów, albo chociaż robić kopii na dysku. W e-Deklaracjach mamy całą historię i chcąc wysłać PIT (gdzie jest walidacja kwotą przychodu z poprzedniego roku) wystarczy podejrzeć ubiegłoroczny formularz. Platforma podatki.gov do logowania wymaga danych z poprzedniego roku, więc jeśli zapomnimy pobrać i zapisać/wydrukować PIT-u, który teraz rozliczamy, w przyszłym roku będziemy mieć problem z zalogowaniem (trzeba będzie po PIT-11 itd. dochodzić)...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post