Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.03.2019, 21:29   #7
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ostatecznie podłączyłem Toshibe Canvio Basics 1TB - akurat żona miała na zbyciu, nieużywaną. Pomyślałem, że będzie w sam raz żeby wypróbować, może akurat mi wystarczy. Póki co działa dobrze.

Są tylko dwa małe problemy.

1) Tu akurat może mi się wydaje, ale mam wrażenie, że konsola (wiatrak) działa głośniej odkąd podłączony jest dysk zewnętrzny. Co jest trochę dziwne bo wydawałoby się, że takie rozwiązanie powinno trochę odciążyć dysk w konsoli. Z tym, że to może po prostu efekt placebo. Odkąd podłączyłem ten dysk zewnętrzny zdarza mi się nasłuchiwać odgłosy konsoli, wcześniej raczej mnie to nie zajmowało.

2) To jest akurat poważniejsza sprawa. Wygląda na to, że konsola nie potrafi właściwie zakończyć pracy dysku zewnętrznego (również w rest mode), trzeba go wcześniej 'odłączyć' w menadżerze urządzeń. W innym przypadku, wraz z końcem pracy konsoli, z dysku zewnętrznego wydobywa się nieprzyjemne kliknięcie. Nie znam się za bardzo, ale na logikę ciężko wierzyć, że to dobrze dla dysku. Na zagranicznych forach nic sobie z tego nie robią i 'tak ma być'.

Przy okazji, wybaczcie mały off-topic - gdzie oprócz OLX warto wrzucić ogłoszenie? Mam parę gier i stojak do sprzedania https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/jLjYF/

Ostatnio zmieniany przez Y2J : 01.03.2019 o godz. 21:33
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post