Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2019, 17:04   #14
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
GT6 ma własny system patchowania, który jest jednym wielkim krowim gównem. Na PS4 patch pobierasz i instalujesz zawsze ostatni (nie wiem jak jest na PSV i jak było na PSP), ale na PS3 łaty mogą nie być kumulacyjne i wszystkie trzeba instalować po sobie, tak jak wskazał XML (jeśli wykrywasz więcej niż jedną wersję to znaczy że potrzebujesz ich wszystkich, chronologicznie, musisz odtwarzać w ten sposób automatyczny proces). Taką grą jest np. Little Big Planet i np. Gran Turismo 6.

Tylko, że oprócz tego co względnie sprawnie idzie czyli systemowe patche, to akurat GT6 każdy z nich nałoży osobno sam (w środku delty?). I trwa to tak absurdalnie długo, że... odechciało mi się grać i wszystko z grymasem skasowałem. Więc albo grasz w wersję 1.0 albo marnujesz CAŁY DZIEŃ na patchowanie (i dla Twojego dobra radzę Ci potem lepiej spakować cały cache ("dev_hdd0/game/<id GT6>/") do własnej paczki żeby nie przechodzić tego procesu ponownie "w razie W"...).

Gran Turismo 6

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 02.03.2019 o godz. 17:09
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post