Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2019, 02:09   #35
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Skasowałem całą grę (bo nie da się usunąć patcha) i wrzuciłem z płyty jeszcze raz czyli v1.00. Save systemowy z nowszej wersji zobaczył i wszystko działa (rzecz jasna nie systemowy extra z DLC). Trzeba było rozpocząć nową kampanię bo bez tego nie ma load, zapauzowałem, wczytałem Klarę i nie zawiesza się na tamtym felernym momencie... Skończyłem w końcu grę. Po wszystkim z ciekawości zaktualizowałem do najnowszej wersji czyli 1.03 i dostaję komunikat, że save corrupted...

Po skończeniu wszystkich czterech wariantów stwierdzam, że jednak nie ma nigdzie nieskończonej ilości zombie. Zmyliło mnie to, że nie na raz wlewają się sztywniaki na niezabitych oknach.

I tak samo nie ma sensu walić w łeb jak wskazywałaby logika. W tej części sensownie jest ciąć kopyta i ręce, najlepiej strzelać w stopę by się biedak przewrócił, a potem rezać nożem na podłodze aż się rozćwiartuje (ale idiotyzm... tym bardziej że noże się niszczą - idiotyzm kolejny - bo nie wiadomo kiedy definitywnie zdechł, idiotyzm do sześcianu). Da się grać, ale ehh... Mimo wszystko, najprzyjemniej na Assist. Przynajmniej mi.

Wielkie rozczarowanie.

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 04.03.2019 o godz. 02:15
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post