Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2019, 11:51   #637
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Czemu aż tyle monitorów i laptopów?
To nie do końca tylko monitory... ze mnie jest też taki troszkę "majster", a właściwie był kiedyś... jeśli oceniać to pod kątem aktualnej aktywności, i czasu który poświęcam na takie dłubanie.

Od góry idąc:
1. ASUS EEE TopPC ET1610PT z ekranem dotykowym, ale niestety max 2GB DDR2 i procesor Intel Atom. - Ta maszyna obecnie służy do testowania zainstalowanego RetroArch, jako OS. Jak się wkurzę na to rozwiązanie to wróci na niego Windowsik XP i do gier na ten OS będzie to maszyna idealna.

2. Monitor FullHD z ekranem dotykowym i HDMI (x2) (który nigdy nie działał... viva marketing Mimo dotykowej ułomności pracuję na nim, z podpiętym laptopem poniżej... męczę się na malutkich ekranikach 15" ... tutaj mam porządne 24"

3. Podobnie jak sprzęt nr 1 to komputer All-In-One, też od ASUS-a EEE Top PC ET2010AG, choć przynajmniej ma mocniejsze "bebechy". Jego niewątpliwą zaletą jest nie wyjście, a wejście HDMI.... sprzęt może także pracować jako telewizorek... szkoda że bez pilota.

Obecnie opcje 1 i 3 testuję pod kontem emulacji retro itp... jednej się pozbędę ... zapewne.
4. Telewizorek z wbudowanym DVD... małe 15" do podpinania starych konsol, których pod HDMI nie podłączę. Powiedzmy że sprzęt któremu trzeba wiele wybaczyć, bo CRT to CRT, a to LCD jest.

Poniżej to prócz konsol, Zasłużony Packard Bell i Dell, o którym już zdążyłem pisać.... "ten od cycków" na płycie głównej.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
A wym myślicie ,że panowac nad światem się da z jenego monitora,komputera?
W rzeczy samej, ale ćśśś.... bo się jeszcze @Szczuru dowie i mi nalot zrobi
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post