Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2019, 22:20   #4
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Pytam tutaj SpecMajstrów wszelkiej maści a mających wiedzę i doświadczenie z Vitą... póki Wasza wiedza jest jeszcze w miarę aktualna.
Zgodnie z >>TYM<< poradnikiem, zaktualizowałem swoją Vitę do 3.65 z poprzedniego 3.63 z braku czasu utknąłem (choć również braku pewności co dalej, wolę 3 razy doczytać niż się pomylić i zrobić z konsoli docisk do papieru) [PSV/PSTV] Downgrade firmware-nosze.gif


Powiedzcie mi ... czy jeśli możliwy jest downgrade do 3.60 to czy faktycznie aż tak warto, a zatem patrzeć w ten poradnik, czy może to 3.65 w zupełności mi wystarczy dla kopii zapasowych, Sd2Vity itp.?

Przyznaję że w rękach nie miałem jak dotąd PSV która była by przerobiona *(a szkoda bo o wiele szybciej to idzie, gdy się widzi jak coś działa, a niżeli jak się czyta suche opisy) i dopiero muszę doczytać w wolnych chwilach jak instalować i uruchamiać homebrew etc.. ewentualnie jak kontynuować bodaj że z h-encore [PSV/PSTV] Downgrade firmware-comando.gif

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 04.03.2019 o godz. 22:24
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post