Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2019, 10:14   #48
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki za rady Spróbuję jeszcze na Gumtree.

Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
A ona poszła na ustępstwa, czy tylko Ciebie zmienia i pozbywa hobby?
Może trochę zbyt jednostronnie opisałem sytuację. Prawda jest taka, że to mnie nagle zachciało się cyfrówek. Bo wygodniej, bo nie tracę czasu na zmianę płyt i bieganie po sklepach, bo wkurza mnie dźwięk napędu i fakt, że na dysku konsoli jest dokładnie to samo co w wersji cyfrowej, a płyta służy już jedynie jako weryfikator czy daną grę posiadam.

I w związku z tym, żona jako głos rozsądku zaproponowała, żeby spróbować sprzedać te nośniki bo głupio tak dwa razy to samo kupować, ciężko się z tym nie zgodzić.

Długo dojrzewałem do decyzji Ale jak już dojrzałem to coś czuję, że i tak tego nie sprzedam. Wczoraj jeden ze sklepów wycenił moją kolekcję PS4 na 500 zł. Ich to nie obchodzi czy chuchałem, dmuchałem, czy z folii, nie folii, czy pachnie nowością czy szyszką. Dla nich to są zwykłe używki na których chcą / muszą zarobić. A ja jeśli miałbym to oddać za taką kasę to wolę schować do kartonu i gdzieś upchać. Uprzedzę pytanie - myślałem, że kwota 800 zł byłaby w granicach rozsądku i za taką cenę wystawiłem na OLX.

@damian1994:

Nie sprzedaję osobno bo wychodzę z założenia, że albo pozbywam się całości albo w ogóle. Nie chce mi się później tracić czasu i przez najbliższe dwa, trzy lata bawić w handlarza sprzedając po sztuce.
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post