Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2019, 20:57   #53
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y2J Podgląd Wiadomości
Pytanie czy napęd wytrzyma dłużej niż pamięć masowa. I czy serwery zostaną zamknięte zanim padnie konsola. I czy na płycie rzeczywiście jest gotowy, ukończony produkt.

Jeśli wiecie co mam na myśli
Rozważał bym chyba wyłącznie ostatnią myśl. Zgadzam się że z dysku szybciej się instaluje, jednakże wolę z płyty zainstalować (skopiować) i grać grzecznie... to że ktoś tak woli grać nie oznacza że jest piratem, tak samo jak nóż w kuchni nie koniecznie jest narzędziem zabójstwa.
Wszystko ma swoją ograniczoną żywotność i przydatność, niektóre formy są skracane (wymuszane aktualizacje, brak kompatybilności, Alternatywnego sprzętu do uruchomienia) i to wszystko zaplanowane nawet przez producentów, ja wolę mieć wybór, a nie że mi ktoś będzie konto w PSN czy gdzie indziej czyścił. W internecie trwa zacięta walka z doktryną i paradygmatem prawa własności i nabycia.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post