Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.03.2019, 17:15   #60
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sega miała fetysz astronomiczny. Po latach nawet okazało się że był Pluton. Nie wiem czy nie fejk, ale na AG ktoś wystawił: fuzja Genesis z 32X i Saturnem. Jakby taki oficjalnie trafił do sprzedaży to bym brał (chociaż szczerze... wolałbym saturnodreamcasta). Tylko że wtedy bym się wyprztykał z waluty, nigdy nie kupił PSX'a i nigdy nie zainteresował sceną konsol. Ale te koleje losu dziwne potrafią być. Bo plany ponoć były (i kto wie czy taki prototyp gdzieś im nie gnije w kartonie zapomniany przez Boga i czas). Skoro odnalazł się "SNES PlayStation" to kto wie, kto wie... Nawet nie wiedziałem, że takie wynalazki powstały: https://strefapsx.pl/playstation-continuity-checker/

Jednak wciąż są gry na Saturna warte archiwizacji. Z hitów mamy Panzer Dragoon Saga, Radiant Silvergun, ale także Linus cośtam czy sequel Legend of Thor. O ile Playdii to mi specjalnie nie żal (sądząc po screenach i recenzjach to same kapiszony ), o tyle Saturna odżałować nie mogę. Xbox'a zresztą też bo ma te parę bo parę, ale genialnych ex'ów (remake Conkera z N64, dwa nowe Oddworldy (są odświeżone porty na np. PS3) czy pewne gry jak Black chodzą znacznie lepiej).

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 06.03.2019 o godz. 17:24
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post