Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2019, 10:19   #70
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Gówno mnie obchodzi licencja. Rzeczywistość jest taka, że "cyfrówkę" może mi Sony skasować, a płyty z domu nie wyniesie. I to tyle w temacie własności i kontroli...
Tylko co mi z tej płyty. Taki Assassin's Creed Unity to nawet za podstawkę pod herbatę by nie posłużył. Gry na nośnikach są niekompletne, często po prostu jest to produkt niedokończony. Poza tym uważam, że jeżeli Sony z jakiegoś powodu będzie chciało odciąć mnie od moich gier, to zrobi bez względu na to czy mam grę w wersji cyfrowej, na nośniku czy na dziesięciu. Dla mnie jedynym sensem kupowania pudełek w tej generacji było zwykłe przywiązanie do plastiku (w sumie to nadal nie jest łatwo mi się z nimi rozstać pomimo, że decyzję już podjąłem).

Wracając do poprzedniego wątku - gość daje mi 650 zł za te 10 gier. Z jednej strony serce ściska jak pomyślę jak o nie dbałem.. z drugiej strony, czy patrząc realnie, jest w ogóle szansa dostać za nie więcej?

Doradźcie proszę. Póki co wystawiałem tylko na OLX, dziś wrzucę jeszcze na Gumtree.
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post