Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2019, 17:12   #1
Sc0rpow
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 09.03.2019
Posty: 8
Sc0rpow w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PSVita pytanie odnośnie przeróbki

Mam kilka pytań odnośnie zakupu PSVita i jej przeróbki oraz wydanych na nią emulatorów starszych konsol. Dosyć długo używałem PSP z softem 660Pro-C-fix3 i przyznam, że przerobienie tej konsoli było banalne. Wrzucało się kilka pliczków na kartę pamięci, odpalało z poziomu konsoli i można było wgrywać na nią dowolne aplikacje homebrew, a nawet odpalać "kopie zapasowe" gier z PSP. W necie była masa poradników po polsku jak to zrobić. Do tego po wpisaniu w google "PSP emulatory" od razu pojawia się link do tego forum, gdzie była wymieniona długa lista emulatorów na tę konsolę.

Kilka miesięcy pytałem się (na innym forum), czy sprawa z kupnem PSVity i przerobienie jej jest tak samo prosta jak PSP i odpowiedzieli mi, że o czymś takim mogę od razu zapomnieć, bo vita nigdy nie zostanie "złamana" w takim stopniu jak PSP. Powodem miało być to, że vita nigdy nie będzie tym czym stare PSP ponieważ mobilne granie to teraz głównie smartfony i nikt nie chce się aż tak angażować w tworzenie czegokolwiek do starej konsoli.

Jak sprawa z przeróbką vity wygląda na chwilę obecną? Da się to zrobić w jakiś prosty sposób? Jeśli tak, to czy są na ten temat poradniki w języku polskim? Jakie emulatory zostały do tej pory wydane i czy są w 100% stabilne?
Sc0rpow jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online