Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.03.2019, 17:42   #118
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,800
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez dalmashin Podgląd Wiadomości
Zazdrosny sąsiad mści się za złe parkowanie? Ja mam navitel cmr300, nasadka na lusterko, ekran w lusterku, kamera z tyłu . Budzet 250zł. Fajna sprawa przy cofaniu, bo kamerę umieściłem wysoko na tylnej szybie a nie przy rejestracji. Tylko założenia inne od wymaganych[emoji16]
Kamerę cofania, to ja mam w standardowym wyposażeniu mojego fokusika

Musi spełniać założenie monitoringu (czyli włączać nagrywanie, jak ktoś jest powiedzmy bardzo blisko mojego autka) - mam pragnienie, dorwać tego co mi to jajko rozbił i zrobić z niego przykład dla osiedla - co by nie ruszał czyjej własności - zwazywszy, że autko prosto z salonu, to mi ciśnienie podniosło...

Jak się nie uda nic takiego zaleź, najwyżej kupie kamerę IP i zamontuje na oknie, ale wolał bym coś w rodzaju rejestratora.

Co do relacji sąsiedzkich - powiedzmy - że nie pałają do mnie miłością... a ja do nich... ale do tej pory obywało się bez ataków na cudzą własność, mam pewne podejrzenia, ale brak dowodów... więc nic nie zrobię bez zainwestowania w jakiś monitoring
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.03.2019 o godz. 17:49
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post