Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.03.2019, 22:30   #142
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,800
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Titanium, ST line, Vignale?

Zastanawiam się nad ST line (podoba mi się) i Vignale (lepiej wyposażony w standardzie) w kombiaku.
ST Line - jak dla mnie zbyt twarde zawieszenie - ale to moja subiektywna ocena. Wygląda oczywiście super, ale warto się przejechać. Ja się przejechałem i wybrałem wersje standardową + kilka bajerów, jak nawigacja, tempomat. Trochę więcej niż w trend edition, ale mniej niż w Titanium.
Titanium - to już kwestia wyposażenia, bogatsze od mojej wersji, sam o niej myślałem, ale fundusze nie pozwoliły - ale to ciągle ten sam silnik itd. Wolałem dopłacić do silnika, niż do podświetlania wewnątrz czy do wycieraczek automatycznych... ale jeśli starczy ci funduszy, na pewno będziesz zadowolony, jak ja - ze swojej edycji.
Vignale - o tej wersji nawet nie myślałem, przy zakupie, spoko wyposażenie, ale to ciągle to samo to co mam w edycji business edition + kilka bajerów, jak ekran przezierny, to samo mam przy zegarach więc, fajne bajery ale cena.... i raz jeszcze cena, gdzie idzie przy zakupie w tysiące zł. To co na necie piszą ni jak ma się do tego co oferują w salonie.

Dla tego naprawdę warto się przejechać. Różnica w cenie między salonami jest na poziomie 10-13 tyś. Więc warto odwiedzić kilka salonów - ciekawostka, w jednym z salonów, żadnej zniżki mi nie chcieli dać, i przepłaciłbym 13 tyś!, a 100 km dalej oszczędziłem 13 tyś, więc warto zajrzeć do kilku salonów.
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.03.2019 o godz. 22:38
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post