Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2019, 19:50   #24
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Słowo klucz: działa. Windows 10 jest tak nieprzewidywalny, że tylko człowiek nieświadomy bądź zmuszony oprogramowaniem (brak sterowników do antyków czy koniecznie najnowsze wersje pr0 kombajnów) jest w stanie usiąść przy czymś tak ohydnie wyglądającym, niestabilnym i szpiegującym. Nie pamiętam Linuksów, z którymi było tyle problemów... To jest literalnie gówno. Jeśli nie ucywilizują tego pseudo systemu to przesiądę się na macOS, który mimo bolączek o których czasem czytam, to jakoś wygląda i jakoś działa, przy podobnej gamie softu co jest na Windows...

Wzbraniałem się jakiś czas przy przesiadce z XP na Siódemkę, ale wystarczyło poświęcić dosłownie jeden wieczór by doprowadzić go do stanu używalności. Z dziesiątką mam za często do czynienia i za każdym razem mnie autentycznie wk*a całą gamą rozwiązań dla debili i/lub ekranów dotykowych.
Z tym softem, nie jest tak różowo. Wiem bo mam to ustrojstwo w wersji Pro - ale ogólnie, nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego lapka. Wszyscy, plują na Apple, ale jakoś nikt w drugą stronę nie przechodzi. Ciekawe dla czego
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post