Dyskusja: Zakupy na "gębę"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2019, 04:11   #35
ps3ask
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.01.2019
Posty: 48
ps3ask zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ale tam nie dramatazuj , ja obstawiam ze ci dupa z tego wyjdzie ale walcz mlody jestes , w koncu dojrzejesz dlaczego to badziwie sie zwie aledrogo i na czym polega zakup od pewniaka za wiecej i odbior osobisty , tam mozna robic zakupki ale tylko nowe rzeczy
Moim zdaniem uzytkownikowi JOLEK nie chodzi o to ze stracil kilkadziesiąt zlotych, to można spokojnie przezyc ale o to ze zostal w perfidny sposob oszukany. Skonczy sie tym ze machnie reka i więcej nie kupi poza allegro, ja osobiscie mam w nosie to ze ktos pokrywa prowizje - ja place tyle ile towar wart i więcej nie dam. Generalnie nie rozumiem czemu misiozol najezdzasz tak na allegro, skoro transakcja odbyla sie po za ich serwisem. Dwukrornie zalozylem spor na allegro - dyskusje ze sprzedajacym, nie odpowiedzial 3 dni na dyskusje i allegro sie wlaczylo do dyskusji i od razu byl telefon od sprzedajacego ze przeprasza i dosla część ktora jesr niesprawna, nie pamietam czy przypadkiem wczesniej jeszcze z allegro nie dzwonili do mnie. Drugi spór dotyczyl aukcji gdzie wplacilem kase a porem sprzedający chcial od allegro zwrot prowizji ze niby odstalilem od umowy. Założyłem dyskusje ze sprzedawca mija sie z prawda i ze wplacilem kase i czekam na towar. Odpisal następnego dnia a kolejnego towar byl u mnie. Generalnie na tych przykładach widac ze program ochrony kupujacych duzo daje a mozliwosc zalozenia dyskusji pomaga, bo allegro moze sie wlaczyc o pewnie blokuja konta gdy ktoś oszukuje.

Takze misiozol nim bedziesz najezdzal na allegro to zrozim ze ta sytuacja niewiele z allegro nie miala wspolnego - odbyla sie poza allegro. Kupujacy powinien jednak zglosic to ze ten użytkownik proponuje sprzedaz poza allegro. Zrobiłbym to dla wlasnej satysfakcji.
ps3ask jest offline   Odpowiedz cytując ten post