Dyskusja: Zakupy na "gębę"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2019, 08:14   #36
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,174
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ps3ask Podgląd Wiadomości
Moim zdaniem uzytkownikowi JOLEK nie chodzi o to ze stracil kilkadziesiąt zlotych, to można spokojnie przezyc ale o to ze zostal w perfidny sposob oszukany. Skonczy sie tym ze machnie reka i więcej nie kupi poza allegro, ja osobiscie mam w nosie to ze ktos pokrywa prowizje - ja place tyle ile towar wart i więcej nie dam.
Do tej pory jestem tylko ciekaw, co zawiodło.
Chciał sprzedać tylko to co na zdjęciach.
aczkolwiek spytałem dwa razy o ten nieszczęsny zasilacz,
po jest to pytanie do sprzedającego.
Zaczął pisać o przewodzie zasilającym, który można bezproblemowo odłączyć od zasilacza.

Cytat:
Napisany przez ps3ask Podgląd Wiadomości
Kupujacy powinien jednak zglosic to ze ten użytkownik proponuje sprzedaz poza allegro. Zrobiłbym to dla wlasnej satysfakcji.
Ja już to zrobiłem, ale uzyskałem taką odpowiedź:
Cytat:
Ponieważ zakup został dokonany poza Allegro, niestety nie mamy możliwości podejmowania wobec Sprzedającego żadnych kroków wyjaśniających.

W tym wypadku najlepszym wyjściem będzie zgłoszenie sprawy do sądu. Dzięki temu będzie mógł Pan wyegzekwować od Sprzedającego swoje prawa.
Cytat:
Nie możemy jednak wyciągać konsekwencji względem Sprzedającego, jeżeli do transakcji doszło poza naszym serwisem.

Zgłoszenie sprawy na policję będzie najlepszym rozwiązaniem - pozwoli to wyjaśnić całą sytuację. Jeżeli uzna ona, że niezbędne będą także dane, jakie znalazły się na naszej stronie, będzie mogli na ich wniosek je udostępnić.
Czyli nawet nie obchodzi ich otrzymanie propozycji sprzedaży poza Allegro.

To, że nie chcą ingerować w przebieg transakcji to zrozumiałem i się nie dziwie.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post