Dyskusja: Zakupy na "gębę"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2019, 08:24   #39
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
.....Chciałem wycisnąć coś jeszcze z PS2, zanim zacznie porzucić tamtą mocno wysłużoną generacje.


Ostatnio to nawet zrobiliśmy podczas wyjazdu\delegacji\podróży służbowej turniej w Fight Night 3.
Dawno tak dobrze się nie bawiłem.
...co do pierwszego zdania z cytatu, to tej głupoty nie rób!!! Powiem Ci tak, te ekraniki są... liche po prostu, ja miałem kiedyś podobny na FAT-a i nie byłem zadowolony, CRT to CRT. a jak się nie da, to już lepiej ta tania przejściówka na HDMI i bardzo ładnie to wygląda. Ale proszę Cię ... 8" toż to tablet lepszą oferuje grafikę gdzieniegdzie.
Z tą konsolą jest tak, że sentyment się kiedyś odezwie, a stara miłość nie rdzewieje. To że przeszedłeś ileś gier nie oznacza że za 5 lub więcej lat nie zabraknie Ci po prostu tej prostoty i frajdy... wkładasz płytę, czy uruchamiasz dysk... a to po prostu działa. Bez jakichś tam szemranych update'ów DLC, LISÓWKUNJENOTÓWBLABLABLA.... Póki co na PS2mini się nie zapowiada...

A co do ostatniego... to wierz mi, że tego to najbardziej brak. Kiedyś pracowałem w Norwegii, i tam starsi ludzie mają tradycję w każdej miejscowości spotykać się w wiejskich domach kultury na pogaduchy wieczorne. Grają w karty, szachy, piją herbatę, kawę i ględzą... W dzisiejszym zagonionym świecie to najbardziej brakuje czasu i kompana któremu można d**** złoić przy najlepszych grach jakie się zna. Sieć to nie to samo...

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 16.03.2019 o godz. 08:29
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post