Dyskusja: Zakupy na "gębę"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2019, 08:35   #40
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Powiem Ci tak, te ekraniki są... liche po prostu, ja miałem kiedyś podobny na FAT-a i nie byłem zadowolony, CRT to CRT. a jak się nie da, to już lepiej ta tania przejściówka na HDMI i bardzo ładnie to wygląda. Ale proszę Cię ... 8" toż to tablet lepszą oferuje grafikę gdzieniegdzie.
Ten monitor naprawdę daje radę.
Jedyny problem to brak obsługi progressive scan (480\576p).
Dźwięk też jest niezły.
Muszę tylko wymienić\zregenerować membrany bo już zaczynają trzeszczeć przy wyższej głośności.
Już nie zliczę ile godzin graliśmy w Fight Night 3.
Nawet oglądanie na nim filmu nie jest torturą.

Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Z tą konsolą jest tak, że sentyment się kiedyś odezwie, a stara miłość nie rdzewieje. To że przeszedłeś ileś gier nie oznacza że za 5 lub więcej lat nie zabraknie Ci po prostu tej prostoty i frajdy... wkładasz płytę, czy uruchamiasz dysk... a to po prostu działa. Bez jakichś tam szemranych update'ów DLC, LISÓWKUNJENOTÓWBLABLABLA.... Póki co na PS2mini się nie zapowiada...

A co do ostatniego... to wierz mi, że tego to najbardziej brak. Kiedyś pracowałem w Norwegii, i tam starsi ludzie mają tradycję w każdej miejscowości spotykać się w wiejskich domach kultury na pogaduchy wieczorne. Grają w karty, szachy, piją herbatę, kawę i ględzą... W dzisiejszym zagonionym świecie to najbardziej brakuje czasu i kompana któremu można d**** złoić przy najlepszych grach jakie się zna. Sieć to nie to samo...
Wiem, rozumiem, że frajda z gier na PS2 jest wielka.
Jednakże coraz trudniej jest znaleźć kogoś kto popyka np w PES, Fight Night 3, Tekken 5, Burnout, etc.
Samemu to już nie to samo, czasem nawet sentyment już nie pomaga.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 16.03.2019 o godz. 08:53
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post