Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2019, 21:33   #16
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Z tym, nie mogą nie płacić - tu się nie zgodzę.
Istnieje piracka / crackowana wersja spotify - działająca jak wersja premium - bez abonamentu.
Dalej istnieją strony z kodami do netflixa, wprawdzie działają po jednym góra dniu, ale są za darmo <- pomijam kwestie wygody. Idąc dalej tym tokiem, dorwanie wersji pirackiej produkcji netflixa / hbo jest łatwiejsze niż ci się wydaje, ale dalej kwestia wygody.

Co do dostawcy treści - jak wszystko będzie płatne - to wtedy sobie coś wybiorę, a tak mam to gdzieś. A na tą chwilę zamierzam blokować reklamy, dla czego? Bo mogę - a jak się im to nie podoba, to niech będą stroną zamkniętą z abonamentem
Spotify MOD juz nie istnieje odkad weszli na giełdę. Rozegrali to po mistrzowsku. Przymykali oko na złodziei przyzwyczajając ich do usługi. Jak weszli na giełdę rozesłali info „Wiemy, źe kradniesz. Jak nie przestaniesz zbanujemy Ci konto.” Przez co wielu userów przeszło z modelu FREE na abonament lub - nawet dzielone, ale płatne - konta rodzinne. Dzięki temu wykazali zysk na wejściu. Złoto giełdy.

W kwestii wygody nie pomijaj, bo ona jest tu kluczowa. Jesli juz siadam na kanapie i biore pilota to jedynym problemem jaki chce miec, to czy partnerka nie podprowadzi mi z talerza najsmaczniejszego kawałka sushi, a nie „Czemu nie dziala”. Bo rozpoznanie „czemu nie dziala” kradnie moj czas. Podobnie jak szukanie pirackiej wersji artykułu, ktory moge przeczytać na iPadzie bez utrudnień spieszac się do pracy po treningu podczas śniadania. Obejrzę reklamę lub zapłacę, bo nie mam czasu na kombinowanie i tyle ***55358;***56631;***55356;***57339;
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 20.03.2019 o godz. 22:03
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online