Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2019, 07:01   #20
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W tymkraju, to przeciętny pippippip zarabia za mało, żeby sponsorować dostatnie jedzenie redaktorów, a reklamy w większości są tak deb.ilne, że rzygać się chce. Na ich podstawie wiem co redaktorzy sądzą o przeciętnym pippippip. Cóż, to wolny kraj, redaktorzy mają prawo żyć w swoim wymyślonym świecie.

Dzisiaj jak siadłem rano na zadzie, to odpaliłem sobie w samochodzie Łysego Micha na yt, wyskoczyła reklama środka do przepalania PDF z Hołowczycem, śmieszna, dowcipna, głupia na wesoło, ponieważ nie widziałem jej wcześniej, to obejrzałem całość. Można? Można. Tylko mentalnie trzeba być w Polsce, a nie w tymkraju.

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 21.03.2019 o godz. 09:45
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post