Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2019, 17:57   #24
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja tam moge byc cebulak burak itd. wa.li mnie to , reklamy blokuje bo mnie irytuja skaczace okienka , kiedy nie bylo nadmiaru tego badziewia kilka lat temu szlo to przezyc ale teraz to jakis dramat jest, to guwno mnie atakuje zewszad co bym nie kliknol zaraz sie jakis nowe okno otwozy a tresci 5 zdan w calosci i mi kompa zmula to badziewie, przecie na to nawet bym nie nasral przyslowiowo bo sie moje guwno obrazi o towarzystwo w jakim sie znajduje , takim sposobem wszystkie cwaniackie polackie portaliki omijam , a jak szukam wiadomosci to wejde na portale miedzynarodowe ktore sie szanuja i mnie reklamy z nich nie atakuja, a jak ala redaktorzy portali rolniczych nie kumaja to pora zwinac biznes a nie clikbait robic
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post