Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.03.2019, 01:17   #30
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niestety, usługa jeszcze nie jest dostępna w Polsce - może to zresztą dlatego, że nie sprzedałaby się wystarczająco dobrze?

Poruszyliście kilka ciekawych kwestii. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że poziom większości portali jest jaki jest. To po części wina twórców (korzystanie z clickbaitów itd.) po części natomiast samych odbiorców. Tych innych? Niekoniecznie, sam kilka razy złapałem się na tym, że ciekawszy, dłuższy, bardziej zagłębiający się w temat artykuł chciałem przy przeglądaniu netu zamknąć, bo przyzwyczaiłem się do krótszych treści i po pobieżnym zapoznaniu się z tym o co chodzi chciałem iść dalej. Jak to zauważałem, to doczytywałem do końca (nie mam na myśl czytania na siłę wszystkiego, jak treść jest w moim mniemaniu głupia, potrafię przerwać po drugim zdaniu).

Wprowadzenie niewielkiej odpłatności pozwoliłaby niektórym portalom na odejście od takiego modelu i tworzenie mniej, ale lepiej. Tylko czy znalazłoby się odpowiednio dużo chętnych, żeby to się opłaciło? Nie wiem.

Nie jestem zwolennikiem reklam "bo twórcy muszą zarobić". W ogóle nie jestem ich zwolennikiem - bo kreują popyt na niepotrzebne towary/usługi, bo są irytujące, bo z ich powodu informacje stają się krótkie i liczne, byle tylko kilka razy otworzyć nową stronę - powody są różnorakie. Rozumiem natomiast, że jakoś twórcy zarobić muszą i to jest metoda, która jako tako się sprawdza.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post