Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.03.2019, 10:11   #33
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Zastanawia mnie tylko po co o tym pisać, że kogo to nie znasz. Poczułeś się lepiej?
Po to, ze znam to z pierwszej reki. Nie jestem stronniczy, bo stoje "po drugiej stronie barykady" - nie jestem dziennikarzem, pracuje dla dystrybutora, a w domu jestem konsumentem wiec wszystkie 3 punkty widzenia nie sa mi obce. Z tym ktory opisalem, przedstawionym mi przez przedstawicieli srodowiska techowych dziennikarzy w pelni sie zgadzam. I mimo, ze tez nie lubie reklam to wiem, ze jest to jedno z wielu zrodel finansowania portali, od ktorych zwyczajnie zaczynam dzien i ktore lubię czytać. Dlatego whitelistuje zrodla tresci, ktore uwazam za wartosciowe.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post