Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2019, 19:27   #1
Reme
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.04.2019
Posty: 6
Reme w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Multi Pendrive z DVD

Przepraszam z góry za niski poziom wiedzy ale po słowach kluczowych nic nie znalazłem (może po prostu nie wiem jak szukać albo jestem już za stary )
Problem jest taki:
Typowa nagrywarka LG z tunerem TVB-T i wejściem USB
Na w/w przegrywałem stare filmy które zrobiłem na małych kasetach VHS, można było dogrywać po kilka różnych filmów aż do wypełnienia płyty. Teraz jak włożę płytę, odpala się menu i pierwsze sceny z filmów wraz z tytułami gdzie oczywiście mogę wybrać co oglądam.
Płyty jak wiecie mogą się porysować itp... a mam ich kilkanaście.
Pytania moje są takie:
Czy możliwe jest stworzenie pendrive'a który zachowywał by się jak płyta DVD i po przełączeniu nagrywarko - odtwarzarki na odczyt z USB pokazywał menu takie jak w klasycznym DVD i druga sprawa o ile pierwsza jest możliwa oczywiście Czy można stworzyć takiego pendrive'a do którego mógłbym wrzucić wszystkie płyty a menu dostawałbym się do menu tych co są już na płytach które mam.
Przy obecnej wielkości standardowy pendrive daje praktycznie tyle miejsca co 30 i więcej DVD.
Jeżeli jest jakiś soft który potrafi czynić takie rzeczy to proszę o podpowiedź przy czym dysponuje tylko kompem z XP SP3 oczywiście z napędem CD/DVD to pierwszy mój wpis w historii
Mam nadzieje że nie zamotałem bardzo tematu,
Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie, przy czym nie chciałbym już zmieniać formatów bo jak wiem każda konwersja to strata na i tak lichej jakości.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Reme : 04.04.2019 o godz. 19:30
Reme jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online