Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.04.2019, 23:31   #5
Reme
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.04.2019
Posty: 6
Reme w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za pomoc
tak myślałem że stacjonarne odtwarzacze dvd z wejścia dodatkowego usb potrafią odczytać tylko te filmy które są zakodowane w zrozumiałym dla nich języku czyli np filmiki w avi dlatego dopuszczam te fajerwerki bo chyba za dużo od tego sprzętu chciałem wymagać.
A tak na marginesie, bo chyba tak się da żeby przerzucić kilkanaście filmów (oczywiście nie ma żadnych zabezpieczeń), stworzyć np 12 folderów do których kopiuję całą zawartość tych 12 filmów (oczywiście 1 folder to wszystkie pliki z jednej płyty dvd) i zrobić główne menu typu dvd w którym można wybrać film z jednego z utworzonych folderów-filmów, wszystko przerzucić na pendrive ? To chyba się nazywa authoring dvd ? Nie wiem jakim programem to można stworzyć
Dlatego taka kombinacja że grzebanie po folderach nie wszystkim jest miłe a tak to wrzucam penka do kompa, odpalam np power dvd wskazuje jeden folder albo sam go program wykryje i mam ładne menu z wyborem 12 płyt i opisem dalej wybieram z tego menu płytę nr np 6 i otwiera mi się już menu takie jak obecnie mam na płycie i widoczne w stacjonarnym dvd.

PS i jeszcze jedno: struktura każdej z płyt dvd nagranej moją nagrywarką jest ta
1 Folder VIDEO_RM
wewnątrz: 1. VIDEO_RM.dat 2. VIDEO_RM.ifo 3. VIDEO_RM.BUP
2. Folder VIDEO_TS
wewnątrz: 1. VIDEO_TS.ifo 2. VIDEO_TS.vob 3.VIDEO_TS.BUP
4. VTS_01_0.ifo 5. VTS_01_0.BUP 6. VTS_01_1.vob 7. VTS_01_2.vob
8. VTS_01_3.vob 9. VTS_01_4.vob 10. VTS_01_5.vob

Ostatnio zmieniany przez Reme : 07.04.2019 o godz. 00:57
Reme jest offline   Odpowiedz cytując ten post