Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2019, 19:47   #7
Reme
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.04.2019
Posty: 6
Reme w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeszcze raz dzięki, niestety forma dvd odpada bo całość filmów to około 40 Gb , jeśli można to mam pomysł ale nigdy nie ripowałem płyt. Zdaje sobie sprawę że można to przekonwertować w dowolny format male ja bym chciał zostać przy mpeg2 bo chyba w vob-ach jest taki, powiedz mi tylko jedno bo rip trochę trwa. Moja nagrywarka stacjonarna ma możliwość dogrywania. Miałem wiele kaset VHS rodzinnych,czasami nagrywałem po dwie trzy kasety na jednej płycie i na końcu zamykałm sesje. W menu płyty było zawsze tyle odnośników ile filmów z fotką pierwszych scen każdego filmu.
Poczytałem i wiem że pomimo jest to kilka filmów to pliki VOB stanowią jakby jedną całość a od IFO zależy gdzie jaki film się zaczyna i kończy. Jak zripuje płytę to będe miał oddzielne pliki dla każdego z nich bo jak tak to późnij mogę użyć jakiś program do authoringu Blu ray bo one ogarniają duże pliki, zrobić menu takie jak chcę całość wrzucić na pendrive i jestem happy Obiecuje nie zawracać już więcej Tobie głowy Jeszcze raz dzięki

ps guzik zrobiłem magic dvd ripper i zrobił mi 4 pliki mpeg2 czyli to samo jak bym to skopiował bezpośrednio z płyty kopiuj-wklej a na płycie sa tylko dwa filmy

ps 2 nie kumam zdobił co prawda 4 pliki ale 1 i 3 są takie same oraz 2 i 4 też to samo , w sumie dobrze bo wystarczy wywalić dublery tylko po cholerę tak zrobił program

Ostatnio zmieniany przez Reme : 08.04.2019 o godz. 21:27
Reme jest offline   Odpowiedz cytując ten post