Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2019, 08:25   #5361
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
AirPods to jakieś dziwactwo wypadające z uszu
Bzdury z internetu. Mam, używam, neguję.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Bierz XS Max, nie ma co się zastanawiać:
Właśnie nie chcę XS Max
Już rozmiar X mnie trochę martwi, bo raczej bede go musial nosić w tylnej kieszeni spodni. Nienawidzę dużych telefonów, od dużego ekranu mam iPada Pro. Najlepszy dla mnie byłby iPhone SE 2 w rozmiarze pierwszego SE, który dzięki bezramkowej stylistyce X-ki zwiększyłby rozmiar ekranu do +/- 4.7 cala.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
FaceID to bajka, działa błyskawicznie
Wiem.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Apple Pay bije na łeb Android Pay
Tego nie wiem, bo nie uzywalem Google Pay, za to z Apple Pay korzystam na codzień i jest rewelacyjne, potwierdzam.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Słuchawki w zestawie nie wiem po co dają, i tak trzeba airpods dokupić, jak dla mnie mogli by ich nie dawać wcale...
Mam AirPodsy i je absolutnie uwielbiam. B&O H9 praktycznie leżą odkąd je kupiłem. Zamiatają praktycznością, tym, że dzięki etui są zawsze naładowane, automatycznym zatrzymywaniem przy wyjęciu z ucha i wznawianiem po ponownym włożeniu i całą masą innych drobnych aspektów, które sprawiają że ten produkt to coś na miarę Apple w starym stylu - czujesz, że to technologia wymieszana z magią.

Drugiej generacji raczej nie kupię i poczekam na trzecią - 1000 zł za "Hey Siri" to trochę za dużo. A fanem ładowania bezprzewodowego nie jestem - nadal za wolno.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 10.04.2019 o godz. 08:57
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post