Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2019, 18:31   #5363
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Właśnie nie chcę XS Max
Już rozmiar X mnie trochę martwi, bo raczej bede go musial nosić w tylnej kieszeni spodni. Nienawidzę dużych telefonów, od dużego ekranu mam iPada Pro. Najlepszy dla mnie byłby iPhone SE 2 w rozmiarze pierwszego SE, który dzięki bezramkowej stylistyce X-ki zwiększyłby rozmiar ekranu do +/- 4.7 cala.
Co kto lubi, ja na telefonie przeglądam net, oglądam netflixa / hbo - zawsze miałem duży telefon. Więc się przyzwyczaiłem. Co do tabletu - raczej używam sporadycznie - ale to na pewno wina, że tablet ma Androida, to na pewno przez to

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tego nie wiem, bo nie uzywalem Google Pay, za to z Apple Pay korzystam na codzień i jest rewelacyjne, potwierdzam.
Nic nie straciłeś. Konieczność odpalania za każdym razem aplikacji, konieczność potwierdzania pinem... (może w nowych odmianach się to zmieniło - nie wiem) jak się nie miało Apple Pay to było ok, lepsze to niż noszenie karty... ale teraz, jak ma się porównanie... cieżko by było do tego wrócić.
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Drugiej generacji raczej nie kupię i poczekam na trzecią - 1000 zł za "Hey Siri" to trochę za dużo. A fanem ładowania bezprzewodowego nie jestem - nadal za wolno.
Druga generacja nie zbyt różni się od pierwszej. Ja ładuję raz w tygodniu, ładowanie bezprzewodowe słuchawek przy tak wydajnym akumulatorze - dla mnie zbędny bajer. Ale jak bym nie miał pierwszej generacji - raczej wybrał bym 2 generacje - cena nie jest jakaś zaporowa. Może kiedyś - jak obecne padną.
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.04.2019 o godz. 18:34
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post