Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.04.2019, 15:14   #8023
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przez takiego jednego co smaka załapał w święta, to ja ostatnio szykowałem się już do roboty jak Ty spać szedłeś, a wracałem podobnie. Podobno już dochodzi do siebie, musiał się chłopak napić jak trzeba, a nie pił podobno długo, no to mu się pić chciało, logiczne. Wiecie jak mogą spuchnąć nogi od siedzenia w samochodzie przez 14 godzin? Nie wiecie. A gdzie tu łazić po zadupiu, nuda, raz można. Za daleko nie, bo miejscowe Janusze spuszczą paliwo z maszyn drogowych...

Za to ostatnie zdjęcia w plenerze, to ja poproszę jeszcze, a będą. Nawet mleko z wieczornego udoju, pite z godzinę po wódce nie zaszkodziło mi, a jakie dobre było!

Dobra, wracając do tematu, przyniosłem z dołu wielką szklanę lodu, zalałem kropelkami do 1/3, dolałem wermutu do pełna, postało jak bazgrałem, teraz wcisnę ćwiartkę cytryny i sączę.

ed hunter jest offline