Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2019, 14:51   #24
ps3ask
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.01.2019
Posty: 48
ps3ask zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki ale jak coś to mam pliki, zrobiłem przez tryb awaryjny jeszcze raz instalację 4.82 czyli udało się wykonać "dwukrotnie".
Jednak konsola łapie freeze'a gdy chcę to zrobić przez USB. A udało mi się to zrobić na innej konsoli, więc wyczyściłem przeglądarkę, ustawiłem stronę startowa, zamknałem wszedłem jeszcze raz na stronę exploita (podstawiony lokalnie). Robiłem identycznie jak ostatnio.



Chciałem spróbować przez HDD ale tam trzeba pobrać obrazek .jpg, którego nie mogę pobrać bo ciągle jest 0%... Próbowałem pobrac z innego źródła i to samo.. Próbowałem z pendrive przerzucić, ale jest napisane, że na penie nie ma obrazka.

Aa i znalazłem sposób, że jak chciałem do galerii ten obrazek skopiować ręcznie to nie wykrywało tego obrazka, kliknąłem trójkat wyświetl wszystkie pliki i widziałem folder w którym jest ten obrazek, ale gdy otworzyłem go to zamiast pojawić się obrazek to pojawił się folder "Uszkodzone dane", gdy go otwieram to jest napisane, że dane sa uszkodzone.
Jakieś rady? Może to jest problem z dyskiem w konsoli (tym wewnętrznym). ?? Skoro obrazka nie pobiera?

Ostatnio zmieniany przez ps3ask : 09.05.2019 o godz. 16:12
ps3ask jest offline   Odpowiedz cytując ten post