Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2019, 21:50   #58
ps3ask
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.01.2019
Posty: 48
ps3ask zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Softowo exploitem jak widać na moim przykładzie bylo ryzyko uszkodzenia konsoli, nawet jakbym tego dumpa zrobil i by wywalilo błędy to nie wiem kto tam z psx scene by pomogl i po jakim czasie - a mialbym nie wylaczac konsoli. Wszystko bylo zgodnie z instrukcja a tu raz dzialalo raz nie. Odnosnie lasera 100zl - zgadza sie, to przewyzsza wartosc konsoli za ktora dalem 80zl z uszkodzonym laserem, stad gdybym ja zepsul to niebylaby to dla mnie wielka strata. Jednak widzac jakie problemy mialem z jej przerabianiem wiecej nie zdecyduje sie kupic uszkodzonej konsoli. Chciałem kupic E3 Nor Flashera, wiem wiem misiozol poleca inny. Jednak stwierdzilem ze to trochę wiecej roboty nioz sprobowac exploitem + dodatkowe koszty. Wy jestescie jakby to ujac "pasjonatami Playstation" - siedzicie w tym dlugo, dla mnie to kwestia przerobki jednej-dwoch konsol dla siebie, i pogrania w kilka gierek, ale fajnie jest poczytac i dowiedziec sie troche na tym forum. Ciekawi mnie czemu Sony tak nieudolnie robi te aktualizacje. Skoro i tak mozna przerabiać sprzętowo to tak naprawdę powinno im zalezec glownie na tym aby w PSN wychwycic czy ktos korzysta z CFW.

Ostatnio zmieniany przez ps3ask : 11.05.2019 o godz. 21:54
ps3ask jest offline   Odpowiedz cytując ten post