Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.05.2019, 12:01   #80
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mmichal Podgląd Wiadomości
Witam wszystkich na forum!
Mam w zamiarze kupno nagrywarki do archiwizacji danych. Po lekturze forum wiem, że najprawdopodobniej będę kupować coś od Pioneer'a. Jednak waham się pomiędzy serią 209/S09 a 211.

Mam pytanie odnośnie czasu wsparcia dla nagrywarek Pioneer BDR-209EBK\S09XLT.
Czy wiadomo jak długo producent będzie wpierał aktualizacje firmwaru dla tych modeli? Głównie chodzi o dodawanie nowych stategii.

I drugie pytanie czy wiecie dlaczego następca wyżej wymienionych napędów (211/S11) właściwie jest nie dostępny w polskich sklepach.

Za odpowiedz z góry dziękuje.
Pioneer wspiera zazwyczaj 2-3 ostatnie modele .. na dzień dzisiejszy jeszcze wspiera Pioneer BDR-209\S09 ale w Japonii pokazały się już modele Pioneer BDR-S12J więc raczej nie potrwa to już długo...
W całej Europie jest problem z dostępnością Pioneer BDR-211EBK ...każda partia jaka dociera głównego magazynu w Belgii natychmiast jest sprzedawana..
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post